Informace o nás

Realizační tým přírodovědných portálů tvoří společenství externě spolupracujících přírodovědců a cestovatelů, jak z řad pro věc zapálených amaterů tak i z velmi zkušených profesionálů. 
Můžeme tak poskytnout čtenářům velmi dobrý zdroj žádaných informací originální formou.
Přírodním vědám se věnujeme desítky let a proto dobře známe úskalí v dostupnosti aktuálních informací a proto bychom rádi prostřednictvím našich internetových portálů pomohli zpřístupnit tyto zdroje pro širokou veřejnost.
Vzhledem k našim bezkonkurenčním kontaktům v široké základně pěstitelů a profesionálních pěstíren z celého světa Vám tak můžeme dodat atraktivní a obtížně dostupné druhy rostlin k Vaší spokojenosti.
V současné době máme přímá obchodní a přírodovědná zastoupení v Evropě a Asii. 
Hledáme vhodná místa pro naše o obchodní a přírodovědná zastoupení také v Africe, Americe a Austrálii.
Tato zastoupení zajistí návštěvníkům našich stránek atraktivnost publikovaných článků a velmi přispěje k rozšíření sortimentu dodávaných druhů rostlin.

Historie projektu

Z vlastní zkušenosti víme, že je poměrně náročné získat na internetu na jednom místě a bez dalšího velmi časově náročného vyhledávání, podrobné informace o konkrétním zástupci druhu z říše flóry či fauny. Proto si autoři tohoto portálu dávají za cíl vytvořit pro zájemce dostupnou a srozumitelnou databázi informací z této oblasti.

Naši uživatelé

Cíloví uživatelé našich portálů a e-shopů jsou nejen zájemci a fandové z té nejširší veřejnosti, ale i studenti, zkušení odborníci, chovatelé a pěstitelé, kteří chtějí mít ty nejlepší informace z oblasti přírodovědy a z celého světa. 
Naše stránky jsou vyhledávány čtenáři, kteří rychle potřebují nakoupit obtížně dostupné druhy rostlin a živočichů i další produkty ke svému hobby.
Pravidelní čtenáři našich stránek mají dokonalý přehled o světě flory a fauny a mají možnost získat rychle všechno potřebné zboží z našeho sortimentu pro svoje potěšení.